Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2017
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98.4 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Snaga motora | 78 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5020 okr./min |
| Okretni moment | 125 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.7 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1690 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 31 stupanj |
| Trag | 147 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2405 mm |
| Širina | 980 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1635 mm |
| Visina sjedala | 690 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 347 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 195 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC Историја
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2016

75 ХП
1690 цц
339 кг
2.314.314 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2015

75 ХП
1690 цц
339 кг
2.027.639 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2014

75 ХП
1690 цц
339 кг
2.338.313 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2013

75 ХП
1690 цц
341 кг
1.952.198 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2012

76 ХП
1584 цц
326 кг
2.110.327 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2011

73 ХП
1584 цц
341 кг
1.468.307 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2010
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2010
1584 цц
326 кг
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2009

1584 цц
326 кг
1.495.156 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2008

71 ХП
1584 цц
341 кг
2.048.786 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2007

71 ХП
1584 цц
341 кг
1.621.446 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2006

63 ХП
1449 цц
322 кг
1.438.487 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2005
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2005
63 ХП
1449 цц
335 кг
1.786.822 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
ФАК Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC s godinom proizvodnje 2001 inosi prosječno 12.260 USD uz prosječnu kilometražu od 14.975 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC Слике
Извор: 1000PS










Прикажи још слика






















